Dyskusja wikireportera:Tur

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Krzysiu Jarzyna 12:53, 15 wrz 2006 (CEST)

Aktualne wiadomości[edytuj]

Zawsze sprawdzaj, czy twój news jest widoczny na stronie głównej po jego dodaniu. Czasami na liście dni nie ma obecnego. --Derbeth talk 20:50, 20 wrz 2006 (CEST)

podpis[edytuj]

Podpisuj się pod wypowiedziami (cztery tyldy lub drugi od prawej guzik na pasku nad polem edycji), proszę :-). Roman 92 dyskusja 19:38, 15 paź 2006 (CEST)

Ok będe pamiętał o tym :) Jestem na wiki od niedawna i nie znam jeszcze wszystkich komend :) Tur 20:52, 15 paź 2006 (CEST)

Przyjęte jest również odpowiadanie na stronie dyskusji tego, od kogo wiadomość pochodzi ;-). Roman 92 dyskusja 21:39, 15 paź 2006 (CEST)