Dyskusja wikireportera:Szczypek

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Pzdr. i wrazie czego śmiało pytaj o pomoc na mojej dyskusji. --Krzysiu Jarzyna 09:15, 26 cze 2006 (UTC)

Premier: Wybory samorządowe odbędą się 12 listopada[edytuj]

Możesz podać jakieś źródło? Przy tak ważnych wiadomościach jest to konieczne. --Derbeth talk 21:33, 11 wrz 2006 (CEST)

W takim razie trzeba było napisać: źródło: orędzie telewizyjne z XX września. Źródła mają służyć temu, żeby inni użytkownicy/czytelnicy mogli zweryfikować, czy w artykule nie podaje się fałszywych informacji. Im grubszego kalibru wieść, tym bardziej ważne jest wiarygodne źródło. --Derbeth talk 19:52, 12 wrz 2006 (CEST)