Dyskusja wikireportera:Krzysztofpawliszak~plwikinews

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Encepence User ID: 319 17:33, 11 gru 2006 (CET)

Przenieś stronę[edytuj]

Jeśli popełnisz błąd w tytule możesz zmienić jej tytuł klikają w górnym menu na przenieś. A jeśli chcesz, aby jaką stronę usunięto wstaw do niej po prostu: {{ek}}. Pozdrawiam i życzę miłej pracy. Krzysiu Jarzyna 07:08, 13 gru 2006 (CET)

stan wojenny[edytuj]

Witaj. Specjalnie wyrzuciłem poprzedni tytuł, bo s.w. piszemy z małej. Nieprawidłowe przekierowania zawsze się wyrzuca, nie ma co promować. Teraz więc jeszcze raz wyrzucę, a Ty już nie twórz przekierowań, tylko sprawdź w razie czego w [ostatnich zmianach], co sie stało. Dobry tytuł z czasem zawsze pojawia się na stronie glownej. Pozdrawiam Encepence User ID: 319 13:21, 14 gru 2006 (CET)

  • Tu jeszcze zasady kasowania przekierowań: http://pl.wikinews.org/wiki/Wikinews:Zasady_ekspresowego_kasowania#Przekierowania, szczególnie pkt 3. Encepence User ID: 319 13:50, 14 gru 2006 (CET)
    • wielki dzięki- to dopiero mój pierwszy artykuł i nie zdążyłem zapoznać się ze wszystkimi zasadami- nadrobie zaległości- pozdrawiam Krzysztofpawliszak 14:23, 14 gru 2006 (CET)
      • OK, wszyscy na Wikinews się jeszcze uczą przecież. Drobna uwaga: zamieszczaj Twoje wiadomości do innych użytkowników na ich stronach dyskusji (tak jak ja teraz u Ciebie) - wtedy w chwili wchodzenia na WN widzą żółty pasek ("Masz nową wiadomość") i masz pewność, że zostaną przeczytane. Pozdrawiam Encepence User ID: 319 20:33, 14 gru 2006 (CET)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:25, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:12, 19 kwi 2015 (CEST)