Dyskusja wikireportera:Jarosław Zieliński

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Yves6 ⇒ dyskusja 14:19, 27 kwi 2009 (CEST)

TNS Opinion: niewielka wiedza o wyborach do Parlamentu Europejskiego[edytuj]

Witam. Nie bardzo rozumiem pytania. Chodzi o ułamki w lidzie? Jeśli tak, to konieczności zmiany na "wersję liczbową" nie ma. Po prostu uznałem, że w tego typu artykułach (dot. statystyk) najlepiej czyta się liczby w takiej formie. Od dawna myślę nad ujednoliceniem tego jak się pisze i jakie techniczne rozwiązania stosować na Wikinews – nad czymś w rodzaju "style-booka"... Wówczas nie byłoby problemu. Pozdrawiam. Yves6 ⇒ dyskusja 21:14, 8 wrz 2010 (CEST)

Sabat - wybór miejsca[edytuj]

Cześć! Do czwartku rano głosujemy w ankiecie na dwie wybrane lokalizacje Hubert Bartkowiak 09:45, 14 wrz 2010 (CEST)

Odp:Procent[edytuj]

Odp:Procent

Mi osobiście "%" pasuje lepiej niż "procent", a "proc." najmniej. A to dlatego że gdy mam znak zamiast słowa szybciej wydaje mi się go czyta a potem łatwiej odnaleźć dane w tekście. Ostatnia z wersji nie podoba mi się bo kiedyś korzystałem z pewnej encyklopedii pwn która miała tyle skrótów, że ciężko było ją czytać. Marek M (dyskusja) 09:20, 24 wrz 2010 (CEST)

Info o osobie[edytuj]

Najlepiej info w nagłówku, link na dole strony. Przykuta (dyskusja) 10:26, 10 mar 2011 (CET)

Ad:Dyskusja_wikireportera:Przykuta[edytuj]

Ad:Dyskusja_wikireportera:Przykuta

Nie widzę przeciwskazań - najlepiej na bardziej informatywny. Rozmowa z na temat, czy cytat i info, że to wywiad, bo tak to wygląda jak tytuł filmu Gibsona :) Przykuta (dyskusja) 10:45, 22 gru 2011 (CET)

Przepraszam - wyciąłem twój wpis u mnie, bo wyciąłeś przypadkiem wcześniejszą wiadomość :) Co do tytułów - powinny być informatywne. Tabloidowe zazwyczaj są słabo informatywne i często zbytnio metaforyczne, nie wspominając o POV ;) Przykuta (dyskusja) 13:29, 22 gru 2011 (CET)
Poprawione. Na lewo od wyszukiwarkę masz strzałkę - najeżdżasz i klikasz w "przenieś". Coś chyba ci szwankuje od strony technicznej, bo znowu usunąłeś wcześniejsza sekcję. Przykuta (dyskusja) 13:52, 22 gru 2011 (CET)
Byłbym wdzięczny jakbyś nie kasował moich wypowiedzi na stronach dyskusji innych użytkowników. Zdarzyło ci się to już dwa razy. Dziękuję, Beau (dyskusja) 14:21, 22 gru 2011 (CET)