Dyskusja wikireporterki:Salicyna

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Encepence User ID: 319 16:31, 16 lis 2006 (CET)

Witamy ponownie. --Wargo (dyskusja) 16:50, 29 paź 2018 (CET)
  • Czy jeśli uda się zebrać ludzi do reaktywacji Wikinews wrócisz na dłużej? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 11:32, 23 wrz 2020 (CEST)
    Bardzo chętnie! Ogromnie mi brakuje serwisu informacyjnego pozbawionego tych wszystkich kolorowych ozdobników i przeszkadzajek, reklam, clickbajtowych tytułów, wyskakujących okienek, samouruchamiających się filmików, z wygodną i klarowną wikipedyjną nawigacją i kategoryzacją... i serwisu informacyjnego raportującego newsy ze świata nauki... Według mnie Wikinews byłoby na to idealnym miejscem i chętnie włączyłabym się do pomocy (jak znajdę chwile czasu między pochłaniającymi mnie innymi projektami wiki) – choć pewnie będę się zajmować głównie drobnymi poprawkami językowymi/techncznymi. Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 11:42, 23 wrz 2020 (CEST) @Marek Mazurkiewicz Zapomniałam o pingu ;) Salicyna (dyskusja) 10:17, 26 wrz 2020 (CEST)
  • Widziałem. Cieszę się że też widzisz potencjał projektu. Dzięki za aktywność. Będę szukał ludzi którzy mogliby być chętni. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 10:31, 26 wrz 2020 (CEST)

Bot[edytuj]

Hej - tak, niestety, będzie ciężko znów odpalić, ale muszę spróbować.  « Saper // @talk »  09:43, 13 paź 2020 (CEST)