Dyskusja wikireportera:Przemub

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikinews, wolnego źródła informacji.

Dzięki za artykuł. Staraj się jednak nie kopiować wprost treści z innych serwisów. Trochę przeredagowałem, bo był bardzo podobny do źródłowego.

Witaj w polskich Wikinews![edytuj kod]

Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Przykuta (dyskusja)

Przepraszam, ale zdjąłem szablon. Ludzi w projekcie i tak nie ma, więc raczej dyskusji by z tego nie było. Ale chyba użyłeś argumentów, które istotne byłyby co najwyżej w Wikipedii. Poza tym przeredagowałem nieco treść. Jeżeli nadal uważasz, że trzeba to przedyskutować, śmiało wstawiaj szablon. Przykuta (dyskusja) 21:07, 23 sie 2011 (CEST)[odpowiedz]