Dyskusja wikireportera:Magalia

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. --Ixtlilto (dyskusja) 12:16, 7 lut 2012 (CET)

Dziękuję za poprawki Dickensa[edytuj]

Dzięki :) --Ixtlilto (dyskusja) 12:16, 7 lut 2012 (CET)

Nie popsułaś, dobrze przeniosłaś. Wszystko jest OK :) Mam nadzieję, że wikinews Ci się spodoba--Ixtlilto (dyskusja) 12:19, 7 lut 2012 (CET)
Ale eka to ja wycofałem. Pierwotna nazwa newsa jest na profilu wikinews na FB. Po wstawieniu eka przychodząc z FB można było komentarz o usunięciu obejrzeć, a nie newsa. ;) pozdrawiam Piastu (dyskusja) 12:43, 7 lut 2012 (CET)