Dyskusja wikireportera:Katafrakt

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:35, 24 lip 2016 (CEST)

Ad:Zamach_w_Kabulu_podczas_protestu_Hazarów[edytuj]

Ad:Zamach_w_Kabulu_podczas_protestu_Hazarów

Dobrze by było gdyby we wstępie pojawiła się data zamachu. Szablon data służy do podawania daty tworzenia newsa. Zechcesz poprawić? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:39, 24 lip 2016 (CEST)

Odp:Re: Ad:Zamach_w_Kabulu_podczas_protestu_Hazarów[edytuj]

Odp:Re: Ad:Zamach_w_Kabulu_podczas_protestu_Hazarów

Myślę że jest ok. Może warto dodać że przypisy nw tutaj również są mile widziane. Ale ich brak nie jest tak bardzo dyskwalifikujący jak na Wikipedii. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:50, 24 lip 2016 (CEST)