Dyskusja wikireportera:Ioannis Pauli

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporterami. Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji. Możesz również dołączyć do serwera Wikimedian na Discordzie (tutaj znajdziesz osoby chętne do pomocy).

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 17:47, 19 paź 2020 (CEST)

Ad:Michael Gambon obchodzi urodziny[edytuj]

Ad:Michael Gambon obchodzi urodziny

Fajnie że do nas dołączyłeś. Ten artykuł jest zgodny ze zwyczajem tradycyjnych mediów. Wikinews nie służy do wstawiania ciekawostek lecz do odnotowywania bieżących wydarzeń. Pod takim tytułem można by opisać jeśli wydarzyło się jakieś przyjęcie, może ktoś złożył życzenia? Czy udało mi się wyjaśnić w czym rzecz? Czy jesteś zainteresowany tworzeniem w trochę innym stylu? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 17:54, 19 paź 2020 (CEST)