Dyskusja wikireportera:Chrumps

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Encepence User ID: 319 15:10, 18 paź 2006 (CEST)

Błąd ortograficzny[edytuj]

Witaj. To dobrze, że poprawiasz błędy ortograficzne np. na stronie 10 najbardziej skażonych miejsc na świecie – opublikowano raport, ale jedna moja drobna uwaga: nie stosujemy kropki w skrótach takich jak jednostki miar i ich wielokrotności, czyli nie ma kropki po km, cm, hPa, dB, ha oraz nie stawia sie kropki po skrótach nazw dużych liczb np. tys, mln, mld, itd. Pozdrawiam Stepa 02:10, 19 paź 2006 (CEST)