Dyskusja wikireportera:Chrumps

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj kod]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporterami. Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji. Możesz również dołączyć do serwera Wikimedian na Discordzie (tutaj znajdziesz osoby chętne do pomocy).

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Encepence User ID: 319 15:10, 18 paź 2006 (CEST)

Błąd ortograficzny[edytuj kod]

Witaj. To dobrze, że poprawiasz błędy ortograficzne np. na stronie 10 najbardziej skażonych miejsc na świecie – opublikowano raport, ale jedna moja drobna uwaga: nie stosujemy kropki w skrótach takich jak jednostki miar i ich wielokrotności, czyli nie ma kropki po km, cm, hPa, dB, ha oraz nie stawia sie kropki po skrótach nazw dużych liczb np. tys, mln, mld, itd. Pozdrawiam Stepa 02:10, 19 paź 2006 (CEST)