Dyskusja wikireportera:Abraham

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Nuvola apps khelpcenter.png Pomoc i zasady

Cieszę się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecam przydatne informacje:

10Mar2005-00-05-12.jpg
W wolnym czasie przeczytaj też na temat idei Otwartej Agencji Informacyjnej. Dzięki współpracy z innymi serwisami Wikinews i wolna informacja ma szansę docierać do większej liczby osób.
Text-x-generic with pencil.svg Tworzenie Wikinews

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszam również do Kawiarenki, czyli miejsca dyskusji z innymi wikireporteramii, oraz na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl (tutaj możesz znaleźć osoby chętne do pomocy). Zapisz się też na listę dyskusyjną redakcji.

Jeżeli szukasz autorów newsów, przeczytaj czym jest historia strony (opis w Wikipedii).

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. --Wyksztalcioch (Pytania? Sugestie?) 20:22, 20 cze 2008 (CEST)

Daty[edytuj]

Dzięki za aktywność. Pisz proszę daty w treści newsów. Szablon data zwykle służy u nas do podawania daty publikacji a nie daty wydarzenia. Trwa dyskusja w kawiarence na temat tego szablonu. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 11:25, 18 lut 2015 (CET)

Odp:Daty[edytuj]

Odp:Daty

Masz rację będzie trzeba to dopisać. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 19:00, 18 lut 2015 (CET)