Dyskusja wikireportera:Christofoscriberato

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj kod]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony:

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszamy również na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl – tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. --Derbeth talk 01:53, 17 gru 2006 (CET)

Fotka[edytuj kod]

Nie ma zgody Stephensa na wykorzystanie jego fotki(http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=85784962). Prawdopodobnie więc trzeba będzie ją skasować. Pozdrawiam Encepence User ID: 319 20:09, 18 gru 2006 (CET)

  • >Witam, póki co [1] używa obrazów z myspace.com na takich samych zasadach.>
Tylko, że Anglicy mają zupełnie inne zasady. Nas obowiązuje wyłącznie prawo autorskie, czyli zawsze musi być wyraźna licencja. Encepence User ID: 319 22:15, 18 gru 2006 (CET)

{{wikipedia}} - Zmarła Danuta Rinn[edytuj kod]

Witaj, jeśli w artykule są linki do Wikipedii to nie trzeba wstawiać szablonu {{wikipedia}}, pozdrawiam Krzysiu Jarzyna 15:09, 20 gru 2006 (CET)

Źródła[edytuj kod]

Cześć, mam prośbę: czy przy wstawianiu źródeł (i innych list) możesz nie wstawiać między kolejne elementy pustej linii? :) Powoduje to generowanie złego kodu HTML (n list jednoelementowych zamiast jednej listy n-elementowej). Pozdrawiam :) Roman 92 dyskusja 21:50, 24 sty 2007 (CET)

Re: A propos Pożegnanie Feldman...[edytuj kod]

Decyzję o przeniesieniu pożegnania na 29. podjęliśmy z Romanem bo wydawało się nam, że bardziej pasuje do dzisiejszej daty, ja myślałem że może dojdzie jakaś relacja z pogrzebu. --BartekBas 22:20, 29 sty 2007 (CET)

To trochę nie zrozumieliśmy zamysłu, też myślę że nie będziemy mieli takich problemów, zawsze trzeba się kontaktować z autorem newsa i wspólnie wyjaśniać problemy. BartekBas 23:04, 29 sty 2007 (CET)

http://pl.wikinews.org/wiki/Dyskusja:Pogrzeb_Ryszarda_Kapu%C5%9Bci%C5%84skiego[edytuj kod]

Odpowiedź na Twoje uwagi. Mój błąd, że nie wytłumaczyłem zmiany tytułu w opisie zmian, będę starał się tego unikać. Encepence User ID: 319 17:12, 1 lut 2007 (CET)

Prezydent i Rospuda[edytuj kod]

Hej, akurat jeszcze siedzę na OZ - Derbeth zintegrował to z istniejącym już artykułem, dodając to jako sekcję. Ja jeszcze dziś dostanę nieco linków na temat tego, co się dzieje w samym Augustowie. No, nie mamy tu jeszcze ustalonych dokładnych reguł - kiedy dodawać info do istniejących artykułów, a kiedy tworzyć nowe, poza tym, by nie dodawać do takich, które wiszą od kilku dni. Może po prostu przyjąć jakieś zalecenie, że jeśli nowa wiadomość jest związana z artykułem, który powstał tego samego dnia, to uzupełniamy? Tak, czy siak, trzeba by tę kwestię przedyskutować. Przykuta 23:19, 21 lut 2007 (CET)

W sprawie "dw uzdanioewj wieści"[edytuj kod]

Artykuł skasowałem, bo był naprawdę do niczego. Tytuł był zdecydowanie za długi, artykuł naprawdę składał się z dwóch zdań a przy tym mieliśmy już tego samego dnia inny artykuł, do którego te dwa zdania idealnie pasowały. --Derbeth talk 23:58, 21 lut 2007 (CET)