Dyskusja wikireportera:Mark~plwikinews

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony


Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie - czterech tyldach ~~~~) . Zapraszamy również na IRCa: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada - śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Roman 92 dyskusja 20:05, 25 cze 2006 (UTC)

Podpis[edytuj]

Signature button.gif

Hej! :) Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. mile widziane jest podpisywanie się. Mechanizm Wiki automatyzuje tę sprawę. Wystarczy wpisać ~~~~ (cztery tyldy) lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pzdr. - Krzysiu Jarzyna 22:21, 25 cze 2006 (UTC)

Obchody 50-tej rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956[edytuj]

Cześć. Jeśli byłeś obecny na tych obchodach i tekst pisałeś nie korzystając w dużej części ze źródeł, możesz śmiało wstawić na końcu tego artykułu szablon {{materiał autorski}}. Dalsze wyjaśnienia dotyczące materiału autorskiego możesz znaleźć tutaj. Roman 92 dyskusja 19:31, 28 cze 2006 (UTC)

Obchody 50-tej rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956[edytuj]

Wikinews ma być wiarygodnym źródłem informacji. Z tego powodu niedopuszczalne jest stosowanie w tak poważnym artykule "informacji własnej". Nawet jeśli nie korzystasz z żadnych zewnętrznych źródeł, podaj link do jakiegoś artykułu o tym samym wydarzeniu, żeby czytelnicy mogli sprawdzić informacje i ewentualnie coś dopisać. --Derbeth talk 19:31, 28 cze 2006 (UTC)

Naruszenie praw autorskich[edytuj]

Twój artykuł: Konin najlepszy w Wielkopolsce, został oznaczony jako naruszający prawo autorskie i zostanie wkrótce usuniety. Jeżeli masz zamiar przepisać artykuł do formy nie naruszającej praw autorskich zrób to na stronie Konin najlepszy w Wielkopolsce/Tymczasowy. Jeżeli autor artykułu wyraził zgodę na jego publikację na licencji CC-BY koniecznie o tym poinformuj. Przed publikacją kolejnych artykułów zapoznaj się z Wikinews:Prawa autorskie. stv 20:07, 19 lip 2006 (UTC)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:25, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:12, 19 kwi 2015 (CEST)