Dyskusja wikireportera:Yatsis

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj[edytuj]

Witaj w polskich Wiknews![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony


Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie - czterech tyldach ~~~~) . Zapraszamy również na IRCa: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada - śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. --Derbeth talk 08:07, 21 maj 2006 (UTC)

Naruszenie praw autorskich[edytuj]

Twój artykuł: Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski, został oznaczony jako naruszający prawo autorskie i zostanie wkrótce usuniety. Jeżeli masz zamiar przepisać artykuł do formy nie naruszającej praw autorskich zrób to na stronie Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski/Tymczasowy. Przed publikacją kolejnych artykułów zapoznaj się z Wikinews:Prawa autorskie. stv 16:41, 25 maj 2006 (UTC)

Interwiki[edytuj]

Cześć. Piszę w sprawie artykułu: Benedykt XVI w Auschwitz-Birkenau. Jak dodajesz interwiki, to skrobnij w opisie zmian, że dodałeś te interwiki. Mała rzecz, a cieszy ;). Roman Tworkowski dyskusja 12:10, 28 maj 2006 (UTC)