Dyskusja wikireportera:Szypeć

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony


Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie - czterech tyldach ~~~~) . Zapraszamy również na IRCa: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada - śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. --Derbeth talk 10:50, 27 lip 2006 (UTC)

Źródła[edytuj]

Na Wikinews mamy zalecenie nakazujące dopisywanie do utworzonego artykułu źródeł z których korzystałeś podczas pisania, porównaj jak to wygląda w innych artykułach i uzupełnij artykuł Hiszpanie mistrzami Europy do lat 19. Oczywiście jeżeli napisałeś artykuł korzystając wyłącznie ze zdobytych przez siebie informacji możesz wstawić do niego szablon {{materiał autorski}}. stv 08:12, 30 lip 2006 (UTC)

Może dodawanie źródeł do krótkiego artykułu wydaje się niepotrzebne, ale ułatwia nieco pracę administratorom. ;) Właściwie to nawet jeżeli oglądałeś mecz i na jego podstawie napisałeś artykuł wystarczy w źródłach dopisać "Transmisja meczu". Krótkie, a w przyszłości unikniesz tego rodzaju uwag. Miłej pracy na Wikinews! stv 09:54, 30 lip 2006 (UTC)