Dyskusja wikireportera:Bartek lublin

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony:

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie – czterech tyldach ~~~~). Zapraszamy również na IRC-a: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl – tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada – śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.--KrzysieK K 17:06, 25 wrz 2007 (CEST)

Strona główna/Nowa wersja[edytuj]

  • jak oceniasz strone? co jeszcze jeszcze do poprawienia?--KrzysieK K 14:04, 30 wrz 2007 (CEST)

Dyskusja:Strona główna/Nowa wersja <<< dyskusja

Źródła[edytuj]

Cześć, źródła dodawaj wg szablonu:

* {{źródło
|autor=
|url=
|tytuł=
|źródło=
|data=5 października 2007}}
 

Nawet jeśli nie ma pełnych danych, to jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś uzupełni. Zamaist równoważników zdań "Autor kilku audycji radiowych, były felitonista "Życia Warszawy". ", warto napisać zdaniem - Był autorem... pozdrawiam Przykuta 09:46, 5 paź 2007 (CEST)


brawo!![edytuj]

ja, ty mamy racje nad pogrubieniu pierwszego zdania w news-ie. Zgadzasz się moim zdaniem?--KrzysieK K 10:40, 7 paź 2007 (CEST)

Powodzenia![edytuj]

Hej! Dzięki za Twój wkład! :) pamiętaj o poprawnym użyciu {{źródło}} i o tym by pisać po dwukropku małą literą. Przy okazji: zajmiesz się jeszcze tymi newsami?

Powodzenia, Krzysiu Jarzyna 18:04, 8 paź 2007 (CEST)

NPA[edytuj]

Witaj. Chyba wszystkie Twoje wczorajsze artykuły musiałam usunąć ze względu na naruszanie praw autorskich. Twój dzisiejszy artykuł ponownie zawiera nieliczne przeróbki oryginalnego tekstu z TVN 24. Proszę nie kopiuj. Pisz własnymi słowami bo będę musiała Cię zablokować. Polecam lekturę tekstu o Prawie autorskim. Pozdrawiam Ala z talk 14:55, 13 paź 2007 (CEST)

Sensacyjne odkrycie malezyjskich naukowców[edytuj]

Źródło, bo zaraz poleci do kosza (wygląda na fake). Krzysiu Jarzyna 20:58, 27 paź 2007 (CEST)