Wikireporter:Marshaü/Labs/Komunikaty

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kompletne[edytuj]

Nuvola apps important.svg
Ten artykuł uznano za kontrowersyjny. Uzasadnie tej decyzji znajduje się na stronie Wikinews:Artykuły kontrowersyjne i/lub na stronie dyskusji. Jeśli możesz, przeredaguj go zgodnie z zasadami neutralnego punktu widzenia.
Nuvola apps filetypes.svg
W tym artykule brakuje źródeł lub są one mało wiarygodne. Istnieją więc podejrzenia, że informacje zawarte w tym artykule są nieprawdziwe lub wprowadzają w błąd. Więcej informacji znajduje się na stronie dyskusji artykułu.
Nuvola apps core.png
Ten artykuł został umieszczony na liście stron do skasowania. Aby poznać powody umieszczenia go na tej liście i ewentualnie podjąć dyskusję nad pozostawieniem go na Wikipedii, przejdź do listy stron do usunięcia.

Niegotowe[edytuj]

Nuvola apps kcontrol.png
Ten artykuł jest w trakcie tworzenia. Możesz go edytować i pomóc nam w jego tworzeniu. Gdy już będzie gotowy, zamień w nim szablon {{tworzony}} na {{opublikowany}}.
Nuvola apps kedit.png
Ten artykuł ma status Pilne! Nie zwlekaj - jeżeli możesz, postaraj się pomóc w napisaniu bądź rozwinięciu ten artykuł i dodaj coś. Nie wiesz od czego zacząć? Zobacz listę na stronie dyskusji. Pamiętaj jednak, aby przy podawaniu nowych informacji zaznaczyć źródło, z którego pochodzi dana wiadomość.
Nuvola apps edu languages.png
Ten artykuł to materiał autorski, napisany przez jednego z reporterów Wikinews, wolnego źródła aktualnych wiadomości. Wierzymy, że nasi reporterzy dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej przedstawić fakty. Zobacz stronę dyskusji by uzyskać więcej szczegółów.