Premiery muzyczne zaplanowane na 14 stycznia 2021 roku

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 15 stycznia 2021
N icon culture.png
POL location map.svg
World map blank with blue sea.svg

14 stycznia 2021 roku okazał się jednym z najczęściej wybieranych przez polskich artystów dniem na wydanie nowych utworów i singli. Zrobili to m.in. Daj To Głośniej czy Komodo.

Jednym z zespołów muzycznych, które zaplanowały wydanie krążka 14 stycznia 2021 roku jest polski zespół Daj To Głośniej. Opubkikuje wtedy utwór „Jeszcze raz” o czym poinformował poprzez media społecznościowe i serwis YouTube. Do utworu powstał także teledysk

Drugą grupą jest Komodo, która wydała utwór „Send Me an Angel” (artyści także poinformowali o tym wydarzeniu fanów poprzez YouTube). Zwiastun można było obejrzeć na stronie zespołu w serwisie Facebook.

Natomiast polska piosenkarka i skrzypaczka Sanah planowała opublikować 2. odcinek autorskiego programu „Będę Fit! Saturdaj Najt Szoł”. Zamiast tego jednak opublikowała (wraz z teledyskiem) singel „Ale Jazz!”, w którym gościnnie występuje Vito Bambino.

Nowy singel wydała także Sia. Utwór nazywa się „Hey Boy”. W wersji solowej utwór został opublikowany już w listopadzie 2020 roku. W nowej wersji występuje także nigeryjski piosenkarz Burna Boy.

Nowy singel wydała także Selena Gomez, Anne-Marie, swój remiks opublikowała grupa muzyczna Filatov & Karas, a projekt Studio Killers dodało nowy teledysk do utworu „Jenny (I Wanna Ruin Our Friendship)”.

Źródła[edytuj | edytuj kod]