Dyskusja wikireportera:Sławek

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Błędnik[edytuj kod]

w tytule newsa? bo wiesz, głupio by wyglądała nazwa - Gdańsk: Gdańsk bez błędnika... Marshaü 11:00, 17 kwi 2005 (UTC)

wyniki[edytuj kod]

Zabiłeś mi ćwieka. Pomyślałem, że skoro wziąłem info ze strony PKW, gdzie było napisane, że są to dane ze 100 komisji wyborczych tzn. że PKW ogłosiła wyniki. Daj mi znać czego zabrakło, aby można było tak twierdzić. Zero 16:43, 27 wrz 2005 (UTC)

Powtarzam, że widziałem na stronie PKW. Myślę, że nasze niezrozumienie wynika z tego, że dla ciebie * odnosiła się do wyników krajowych, a dla mnie dla wyników w regionie (artykuł nazywał się Gdańsk:...). Teraz to już bez znaczenia. Zero 17:24, 27 wrz 2005 (UTC)

Przestań mnie pouczać. POWTARZAM na stronie PKW była informacja, że w okręgu gdańskim podawane są dane ze 100% obwodów wyborczych. Spójrz na wersję , którą edytowałem. Wyraźnie było napisane "Wyniki wyborów do Sejmu RP na Pomorzu Gdańskim", a poniżej "* dane z 90% obwodów wyborczych". Więc dane powinny dotyczyć Pomorza Gdańskiego albo gwiazdka powinna być umiejscowiona w innym miejscu. Podałem dane ze 100% obwodów w okręgu gdańskim więc info o 90% usunąłem. Dodatkowo dyskusyjne jest czy można przyrównywać Pomorze Gdańskie do okręgu gdańskiego* i raczej to oraz twoja nieprecyzyjność powodująca nieporozumienia obniża wiarygodność Wikinews. Zero 07:00, 28 wrz 2005 (UTC)
*Na pewno nie obejmuje całego, a i Malborka nie wymieniłeś wśród miejscowości Pomorza Gdańskiego w:Pomorze Gdańskie.

Z pokorą to i wicewersal. Wskazujesz mi "błędy", które wynikają z twojej nieprecyzyjności. Bądź precyzyjny nie będzie błędów. Nie czytasz ze zrozumieniem i kręcisz w swoich wypowiedziach. Wpierw "powinieneś uważniej czytać tekst źródłowy a potem "Napisałem że powinieneś uważniej czytać tekst - w tabelce były dane dotyczące Polski". Ja nie wiem czy to moja ostatnia wypowiedź, starałem się zakończyć temat pojednawczo, jednak ty zacząłeś pouczać mnie, że swoimi działaniami obniżam wiarygodność wikinews. Nie mam zamiaru brać na siebie winy za twój brak precyzji (bezsporne: pisałeś, że wyniki pochodzą z 90% komisji gdy tak było tylko na poziomie kraju, a w Gdańsku i okręgu Gdańsk były już ze 100%). Zero 13:48, 28 wrz 2005 (UTC)

Panowie... Nie rozumiem, czemu dyskusja dotycząca treści artykułu przeszła na konkretne osoby. Jeżeli są jakieś nieścisłości, to proponuję omówić je spokojnie w dyskusji artykułu. Błędy są we Wikinews (jak i każdym projekcie Wikimedia) po to, żeby je naprawiać i unikać ich na przyszłość, a nie po to, aby znajdywać i oskarżać winnego. Marshaü 14:21, 28 wrz 2005 (UTC)

ek[edytuj kod]

Ah... Dobra, dzięki za wytłumaczenie, nie zauważyłem drugiego newsa ;). Usunięty. Dariusz Siedlecki 16:57, 21 paź 2005 (UTC)

Grudzień[edytuj kod]

Dzięki Sławek, to zmęczenie po całym tygodniu pracy daje o sobie znać. Zaraz poprawię, to co namoczyłem :) ariok 22:57, 10 gru 2005 (UTC)

GFDL[edytuj kod]

Jeżeli zdjęcia (Filharmonia Bałtycka - Ołowianka.jpg i UM Gdańsk.jpg), które załadowałeś na serwer Wikinews, rzeczywiście są na licencji GFDL, to powinny znaleźć się na Commons - tutaj mają znajdować się tylko określone typy grafik. Marshaü 21:02, 14 gru 2005 (UTC)

Creative Commons[edytuj kod]

Co można umieścić na Wikinews. Opisy różnych wariantów licencji Creative Commons po polsku można znaleźć na oficjalnej stronie. Jeżeli zdjęcia zostaną opublikowane na tej licencji - trzeba je wrzucić na Wikimedia Commons. Marshaü 22:54, 14 gru 2005 (UTC)

Usunięcie kontrowersji[edytuj kod]

Zaraz, zaraz, z jakiej racji usuwasz kontrowersję z artykułu o demonstracji? Z powodu przedawnienia? Nie może być tak, że jedna ze spierających się stron przychodzi po pewnym czasie i wybiera swoją wersję, bo nie udało się wypracować porozumienia. Jeśli nie ma porozumienia, kontrowersja zostaje, może tam siedzić dowolnie długo. Cofam twoje zmiany i nie próbuj takich zagrywek w przyszłości. --Derbeth talk 01:14, 9 sty 2006 (UTC)

Robisz teraz zwyczajny spam puszczając wiadomość do wszystkich w okolicy. Mogłeś użyć kawiarenki albo dyskusji hasła. Napisałem jak napisałem, ponieważ uważam twoje działanie za zwyczajnie nieuczciwe i próbę cichcem i po kryjomu postawienia na swoim. Piszesz, że nie było zainteresowania hasłem przez miesiąc. Jak miało być, skoro wszycy okopaliście się na własnych stanowiskach i nikt nie chciał ustąpić? Zażegnywanie konfliktów nie polega na nocnych wypadach, przypomina mi to pewne działania polskich posłów przedostatniej kadencji. --Derbeth talk 08:54, 9 sty 2006 (UTC)
Ależ ja opieram się tylko na faktach, w Gdańsku nie mieszkam, więc nie wiem jak było. Ale widzę, że w środku nocy zmieniasz artykuł, w którym miałeś konflikt edycji z innymi użytkownikami na swoją wersję. Jak miałem według ciebie zareagować? --Derbeth talk 09:03, 9 sty 2006 (UTC)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj kod]

05:25, 18 mar 2015 (CET)