PiS jako pierwszy ogłosił wszystkich liderów list wyborczych w wyborach do Sejmu

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
wtorek, 20 sierpnia 2019
Polityka
PiS logo.svg

PiS jako pierwszy ogłosił wszystkich liderów list wyborczych we wszystkich 41 okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu, które się odbędą 13 października 2019 roku.

Okręg wyborczy nr 1 (Legnica) Adam Lipiński
Okręg wyborczy nr 2 (Wałbrzych) Michał Dworczyk
Okręg wyborczy nr 3 (Wrocław) Mirosława Stachowiak-Różecka
Okręg wyborczy nr 4 (Bydgoszcz) Tomasz Latos
Okręg wyborczy nr 5 (Toruń) Jan Krzysztof Ardanowski
Okręg wyborczy nr 6 (Lublin) Sylwester Tułajew
Okręg wyborczy nr 7 (Chełm) Jacek Sasin
Okręg wyborczy nr 8 (Zielona Góra) Marek Ast
Okręg wyborczy nr 9 (Łódź) Piotr Gliński
Okręg wyborczy nr 10 (Piotrków Trybunalski) Antoni Macierewicz
Okręg wyborczy nr 11 (Sieradz) Joanna Lichocka
Okręg wyborczy nr 12 (Chrzanów) Rafał Bochenek
Okręg wyborczy nr 13 (Kraków) Małgorzata Wassermann
Okręg wyborczy nr 14 (Nowy Sącz) Arkadiusz Mularczyk
Okręg wyborczy nr15 (Tarnów) Anna Pieczarka
Okręg wyborczy nr 16 (Płock) Łukasz Szumowski
Okręg wyborczy nr 17 (Radom) Marek Suski
Okręg wyborczy nr 18 (Siedlce) Krzysztof Tchórzewski
Okręg wyborczy nr 19 (Warszawa I) Jarosław Kaczyński
Okręg wyborczy nr 20 (Warszawa II) Mariusz Błaszczak
Okręg wyborczy nr 21 (Opole) Violetta Porowska
Okręg wyborczy nr 22 (Krosno) Marek Kuchciński
Okręg wyborczy nr 23 (Rzeszów) Krzysztof Sobolewski
Okręg wyborczy nr 24 (Białystok) Dariusz Piontkowski
Okręg wyborczy nr 25 (Gdańsk) Jarosław Sellin
Okręg wyborczy nr 26 (Gdynia) Marcin Horała
Okręg wyborczy nr 27 (Bielsko-Biała) Stanisław Szwed
Okręg wyborczy nr 28 (Częstochowa) Szymon Giżyński
Okręg wyborczy nr 29 (Gliwice) Bożena Borys-Szopa
Okręg wyborczy nr 30 (Rybnik) Bolesław Piecha
Okręg wyborczy nr 31 (Katowice) Mateusz Morawiecki
Okręg wyborczy nr 32 (Sosnowiec) Ewa Malik
Okręg wyborczy nr 33 (Kielce) Zbigniew Ziobro
Okręg wyborczy nr 34 (Elbląg) Leonard Krasulski
Okręg wyborczy nr 35 (Olsztyn) Wojciech Maksymowicz
Okręg wyborczy nr 36 (Kalisz) Jan Dziedziczak
Okręg wyborczy nr 37 (Konin) Zbigniew Hofman
Okręg wyborczy nr 38 (Piła) Krzysztof Czarnecki
Okręg wyborczy nr 39 (Poznań) Jadwiga Emilewicz
Okręg wyborczy nr 40 (Koszalin) Czesław Hoc
Okręg wyborczy nr 41 (Szczecin) Marek Gróbarczyk

Źródła[edytuj]