Dyskusja wikireportera:Powerek38

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikinews jest osobnym projektem i jest zorganizowane trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z różnicami między Wikipedią a Wikinews.

Więcej informacji o tym, jak pisać na Wikinews, znajdziesz w Pokoju prasowym. Na stronie Wikinews:Koordynacja jest pokazane to, co aktualnie dzieje się na Wikinews. Dyskusje na żywo prowadzimy na kanale IRC #wikinews-pl.

Jeśli masz aparat cyfrowy, możesz być nam bardzo przydatny - przeczytaj tekst o plikach multimedialnych. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikinews, poleć nas swoim znajomym, zwłaszcza z Wikipedii - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.. Jeżeli chodzi o kategorie, to dajemy nad i podkategorie zarazem, wtedy wiadomość wyświetla się we wszystkich portalach, do których się odnosi. Przykuta 17:37, 1 cze 2008 (CEST)

Scott Snyder i Robert Kelly o sytuacji w Korei Północnej[edytuj]

Wielkie dzięki za artykuł. Pamiętaj proszę, aby sprawdzić, czy artykuł jest widoczny na stronie głównej po jego napisaniu - do tego wymagane jest wstawienie szablonu {{data}}. --Derbeth talk 14:10, 9 kwi 2013 (CEST)