Dyskusja wikireportera:Micgryga

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikinews jest osobnym projektem i jest zorganizowane trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z różnicami między Wikipedią a Wikinews.

Więcej informacji o tym, jak pisać na Wikinews, znajdziesz w Pokoju prasowym. Na stronie Wikinews:Koordynacja jest pokazane to, co aktualnie dzieje się na Wikinews. Dyskusje na żywo prowadzimy na kanale IRC #wikinews-pl.

Jeśli masz aparat cyfrowy, możesz być nam bardzo przydatny - przeczytaj tekst o plikach multimedialnych. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikinews, poleć nas swoim znajomym, zwłaszcza z Wikipedii - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. --Derbeth talk 23:57, 2 cze 2007 (CEST)

Obwodnica Biecza[edytuj]

Wprowadziłem drobne zmiany co do źródła artukułu oraz zmieniłem tytuł. Pamiętaj, że "Materiał autorski to relacja z wydarzenia tworzona od podstaw przez ciebie, przy wykorzystaniu informacji, które sam zdobywasz z pierwszej ręki.". Dane, które były podane w źródle (przynajmniej ich część) raczej nie została zdobyta od osób pierwszych, jeśli się mylę napisz o tym w dyskusji artukułu lub odpowiedz u mnie. Pozdrawiam i życzę miłej pracy, Krzysiu Jarzyna 19:15, 3 cze 2007 (CEST)