Dyskusja wikireportera:Bogmis

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikinews jest osobnym projektem i jest zorganizowane trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z różnicami między Wikipedią a Wikinews.

Więcej informacji o tym, jak pisać na Wikinews, znajdziesz w Pokoju prasowym. Na stronie Wikinews:Koordynacja jest pokazane to, co aktualnie dzieje się na Wikinews. Dyskusje na żywo prowadzimy na kanale IRC #wikinews-pl.

Jeśli masz aparat cyfrowy, możesz być nam bardzo przydatny - przeczytaj tekst o plikach multimedialnych. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikinews, poleć nas swoim znajomym, zwłaszcza z Wikipedii - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. --Derbeth talk 20:21, 25 kwi 2007 (CEST)

Matematyka obowiązkowa na maturze od 2010 roku[edytuj]

ta wiadomość już sie pojawiła dzisiaj Matematyka obowiązkowa na maturze od 2010 roku, wcześniej zamieszczono -> Zmiany w egzaminie maturalnym --Ala z 19:11, 2 maj 2007 (CEST)

Właśnie, przykro mi, ale usunę ten artykuł, bo nawet nie ma czego integorować, ponieważ oba mają te same informacje. Mam nadzieję, że nie zrazi Cię to do dalszej pomocy. Krzysiu Jarzyna 19:38, 2 maj 2007 (CEST)