Golden Mics 2023: BITY najlepszymi rozmowami o stand-upie
Wygląd
wtorek, 6 lutego 2024
3 lutego 2024 roku odbyła się transmisja na Kanale Komediowym, podczas której ogłoszono wyniki piątej gali Golden Mics. W kategorii Najlepsze rozmowy o stand-upie wygrały BITY Antoniego Syrka-Dąbrowskiego.
Galę prowadzili Łukasz Kowalski i Sebastian Rejent. Trwała 3,5 godziny.
| Projekt | Głosy | ||
|---|---|---|---|
| Liczba | % | ||
| 1. | BITY | 1610 | 61 |
| 2. | Piotr Rutkowski podcast | 239 | 9 |
| 3. | Stand-up Hunter | 178 | 7 |
| 4. | Dobry przelot | 177 | 7 |
| 5. | Wini | 170 | 6 |
| 6. | Odsłuch | 141 | 5 |
| 7. | Poważny przytup podcast | 76 | 3 |
| 8. | Nie tylko pytania | 50 | 2 |
Źródła
- Adrian – Wyniki plebiscytu Golden Mics 2023 – standupedia.pl, 5 lutego 2024
