Dyskusja wikireportera:Serdelll

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikinews jest osobnym projektem i jest zorganizowane trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z różnicami między Wikipedią a Wikinews.

Więcej informacji o tym, jak pisać na Wikinews, znajdziesz w Pokoju prasowym. Na stronie Wikinews:Koordynacja jest pokazane to, co aktualnie dzieje się na Wikinews. Dyskusje na żywo prowadzimy na kanale IRC #wikinews-pl.

Jeśli masz aparat cyfrowy, możesz być nam bardzo przydatny - przeczytaj tekst o plikach multimedialnych. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikinews, poleć nas swoim znajomym, zwłaszcza z Wikipedii - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. Encepence User ID: 319 14:02, 20 mar 2007 (CET)

Kategorie[edytuj]

Hej. Na wikinews dajemy wszystkie nad i pod kategorie ze wzgledu na DPL - wtedy pojawiają się one we wszystkich głównych portalach na pierwszym miejscu, a także na stronie głównej, a nie tylko w najwęższych z możliwych kategorii. Przykuta 22:46, 17 lip 2008 (CEST)

Niestety jak się dopisuje do starych haseł kategorie, to wiszą one na górze, bo DPL jest jeszcze niedopracowany, dlatego przez kilka dni po zrewertowaniu na SG będa wisieć stare arty. Przykuta 22:47, 17 lip 2008 (CEST)