Dyskusja wikireportera:Nova

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikinews![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikinews jest osobnym projektem i jest zorganizowane trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z różnicami między Wikipedią a Wikinews.

Więcej informacji o tym, jak pisać na Wikinews, znajdziesz w Pokoju prasowym. Na stronie Wikinews:Koordynacja jest pokazane to, co aktualnie dzieje się na Wikinews. Dyskusje na żywo prowadzimy na kanale IRC #wikinews-pl.

Jeśli masz aparat cyfrowy, możesz być nam bardzo przydatny - przeczytaj tekst o plikach multimedialnych. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikinews, poleć nas swoim znajomym, zwłaszcza z Wikipedii - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. Encepence User ID: 319 14:03, 27 mar 2007 (CEST)

Re:Urodziny[edytuj]

Witaj! Niestety zdjęć nie robiłem. Napisałaś dość wyczerpującego newsa, więc nie mam nawet czego uzupełniać, jakbym jednak coś wymyślił to dopiszę :) --BartekBas 13:30, 28 wrz 2007 (CEST)

Fotki[edytuj]

http://commons.wikimedia.org/wiki/User:Masur/gallery moze sie na WN przydadza niektore. Troche z rana, pozniej bedzie wiecej, ale wrzuce chyba dopiero wieczorem, albo jutro. Masur (dyskusja) 10:50, 22 maj 2010 (CEST)