Przejdź do zawartości

2010-01-22: IX Kongres Public Relations

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 22 stycznia 2010
Media

Kultura i rozrywkaCiekawostkiFilm
Gry komputeroweTelewizjaMuzyka

W dniach 21-23 kwietnia 2010 roku w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się jedno z większych wydarzeń w branży public relations.

Organizatorem IX Kongresu PR, oprócz Zakładu Public Relations jest Agencja Public Relations RPR Group. Merytorycznie nawiązano współpracę z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Trzy dni Kongresu to spotkania, wykłady i debaty o tematyce związanej z PR-em. Główne tematy jakie organizatorzy zamierzają poruszać podczas tegorocznego wydarzenia skupiają się wokół pomiaru efektów działań public relations oraz wykorzystania nowych technologii w komunikacji.

Każdego roku rośnie liczba gości, prelegentów i patronów Kongresu. W tegorocznej edycji wykłady wygłoszą m.in.: Adam Łaszyn (prezes Zarządu, Alert Media Communications), Dominik Kaznowski (Head of marketing & PR, Nasza-klasa.pl), Konrad Ciesiołkiewicz (dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej TP/Orange, były rzecznik rządu).

Kongresowe statystyki to min.: ponad 2200 uczestników, 580 wystąpień naukowych, 220 patronów i sponsorów współpracujących z Kongresem. To także 40 mediów relacjonujących te wydarzenia.

Źródła[edytuj | edytuj kod]