2008-11-16: Kolejna aukcja na rzecz Fundacji „Mimo wszystko”

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
niedziela, 16 listopada 2008
Społeczeństwo
Anna Dymna3.jpg
Anna Dymna

Kolejny raz Wirtualna Polska organizuje internetową aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Tym razem licytować można atłasową suknię zaprojektowaną i uszytą przez Teresę Rosati. Suknia miała swoją premierę 28 października w Warszawie, podczas specjalnego pokazu mody zorganizowanego w okazji 10-lecia pracy artystycznej Teresy Rosati.

"Od lat włączamy się w projekty charytatywne, których celem jest wspieranie działalności stowarzyszeń i fundacji – mówi Przemysław Zbróg z Działu Marketingu Wirtualnej Polski – Organizujemy też szereg aukcji internetowych, dochód z których przeznaczamy na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego Dolina Słońca w Radwanowicach. Dzięki zaangażowaniu internautów, ludzi wielkiego serca i dobrej woli, udało nam się ostatnio przekazać na rzecz ośrodka kwotę 29 tysięcy złotych. Licytowano wówczas na naszych stronach oryginalny kombinezon Roberta Kubicy. Mamy nadzieję, że i tym razem użytkownicy Sieci zechcą wziąć udział w aukcji i dzięki ich szczodrości będziemy mogli jeszcze raz wspomóc Fundację Mimo wszystko."

Na stronach WP licytowano m.in. rękawice bokserskie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz specjalną koszulkę z jego podpisem, strój sportowy Adama Małysza z autografem, czy kombinezon Roberta Kubicy.

Całkowity dochód z aukcji i tym razem zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", z przeznaczeniem na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego "Dolina Słońca" w Radwanowicach.

Źródła[edytuj]