Przejdź do zawartości

2008-11-16: Kolejna aukcja na rzecz Fundacji „Mimo wszystko”

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
niedziela, 16 listopada 2008

Kolejny raz Wirtualna Polska organizuje internetową aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Tym razem licytować można atłasową suknię zaprojektowaną i uszytą przez Teresę Rosati. Suknia miała swoją premierę 28 października w Warszawie, podczas specjalnego pokazu mody zorganizowanego w okazji 10-lecia pracy artystycznej Teresy Rosati.

"Od lat włączamy się w projekty charytatywne, których celem jest wspieranie działalności stowarzyszeń i fundacji – mówi Przemysław Zbróg z Działu Marketingu Wirtualnej Polski – Organizujemy też szereg aukcji internetowych, dochód z których przeznaczamy na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego Dolina Słońca w Radwanowicach. Dzięki zaangażowaniu internautów, ludzi wielkiego serca i dobrej woli, udało nam się ostatnio przekazać na rzecz ośrodka kwotę 29 tysięcy złotych. Licytowano wówczas na naszych stronach oryginalny kombinezon Roberta Kubicy. Mamy nadzieję, że i tym razem użytkownicy Sieci zechcą wziąć udział w aukcji i dzięki ich szczodrości będziemy mogli jeszcze raz wspomóc Fundację Mimo wszystko."

Na stronach WP licytowano m.in. rękawice bokserskie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz specjalną koszulkę z jego podpisem, strój sportowy Adama Małysza z autografem, czy kombinezon Roberta Kubicy.

Całkowity dochód z aukcji i tym razem zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", z przeznaczeniem na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego "Dolina Słońca" w Radwanowicach.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]