2008-03-06: Marzec pełen fantastyki: Andrzej Pilipiuk w warszawskim EMPiK-u

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 6 marca 2008
Andrzej Pilipiuk w EMPiK-u w Warszawie (6 marca 2008)
Andrzej Pilipiuk w EMPiK-u w Warszawie (6 marca 2008)

6 marca 2008 r. w warszawskim EMPiK-u Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 odbyło się spotkanie z pisarzem i laureatem literackiej nagrody im. Janusza A. Zajdla, Andrzejem Pilipiukiem. Było ono zorganizowane w ramach akcji "Marzec pełen fantastyki". Miało ono miejsce tuż przed ukazaniem się na rynku najnowszej książki pisarza pt. "Oko Jelenia. Droga do Nidaros".

"Było fajnie, licznie i dowcipnie. Dzięki Andrzeju tobie i wszystkim którzy się do tego przyczynili" - komentował po spotkaniu jeden z jego uczestników.

"Czytałam ze trzy tomy Wędrowycza i ma to swój urok, nie da sie ukryć. Taki swojski i przaśny. Pilipiuk - jak dla mnie - świetnie się sprawdza w takiej parodystycznej konwencji. Natomiast jego poważniejsze rzeczy mnie nie przekonują. "Kuzynki" były przewidywalne i banalne. Natomiast zbiór "2586 kroków" był bardzo nierówny. Pomysły Pilipiuk ma fajne, czasem nawet bardzo fajne, ale niestety gorzej idzie realizacja. Najbardziej zdziwiły mnie problemy językowe, poważne dialogi nie wychodzą temu autorowi - brzmią sztucznie" - stwierdziła na forum Koralina.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Wiadomość z serwisu regionalnego województwa mazowieckiego
Wikinews
Wikinews
Mazowieckie
Mazowieckie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie mazowieckim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Warszawy i Płocka
pozostałych miejscowości