2007-10-25: Kanały HBO Polska nie tylko w Cyfrze Plus

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Media
Nuvola apps knewsticker.png

Kultura i rozrywkaCiekawostkiFilm
Gry komputeroweTelewizjaMuzyka

czwartek, 25 października 2007
Hbo.JPG

Po podpisaniu umowy HBO z platformą "n" wiadomo, że Cyfrze+, jako "spadku" po Wizji TV, skończy się umowa na wyłączność na reemisję wśród platform cyfrowych kanałów ze stacji HBO. Bardzo szybko kanały mają się też pojawić w Cyfrowym Polsacie.

Płatne kanały filmowe HBO, HBO 2 oraz komediowy HBO Comedy w telewizji "n" dostępne będą od 1 stycznia 2008 roku. Podczas konferencji prasowej Maciej Sojka oraz Aleksander Kutela, podpisali umowę między ITI Neovision a HBO Polska.

"Wprowadzenie HBO do oferty "n" to odpowiedź na oczekiwania abonentów platformy, którzy już od stycznia 2008 roku będą mogli korzystać z oferty HBO" – mówił Aleksander Kutela, Prezes HBO Polska.

Według informacji media2.pl prowadzone są zaawansowane rozmowy z Cyfrowym Polsatem, któremu bardzo brakuje w ofercie filmowego kanału premium. Żadna ze stron nie chciała oficjalnie skomentować tego faktu.

W najbliższym czasie w HBO będzie można obejrzeć takie filmy, jak: "Kod Da Vinci", "Superman Powrót", "Posejdon", "V jak Vendetta", "Auta", a także nowe seriale: "Californication" z Davidem Duchovnym i "Dynastia Tudorów" z Jonathanem Rhys-Meyersem oraz "Trawka" i "Lucky Louie" w HBO Comedy.

Źródła[edytuj]