2005-09-22: Gazeta Wyborcza: Prawo i Sprawiedliwość w "Rozmowach niedokończonych"

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
czwartek, 22 września 2005

Gazeta Wyborcza podała dzisiaj, że gośćmi wczorajszych "Rozmów niedokończonych" w Radiu Maryja i Telewizji Trwam byli wczoraj politycy Prawa i Sprawiedliwości: Jacek Kurski, Tadeusz Cymański, Stanisława Okularczyk i Cezary Mech. Ten ostatni jest autorem programu gospodarczego partii. W dalszej części programu do rozmówców dołączył Zbigniew Ziobro, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na ministra sprawiedliwości.

W odpowiedzi na pytanie Czy PiS wygra wybory? Jacek Kurski powiedział: Wszystko na to wskazuje. Ale najważniejsze to odwrócić tendencje w wyborach prezydenckich. Został już ostatni przeciwnik do pokonania - Donald Tusk. Zbożna praca zostanie wykonana i Lech Kaczyński będzie prezydentem.

Politycy PiS atakowali podatek liniowy, sztandarowe hasło Platformy Obywatelskiej. To ukłon w stronę najbogatszych. Wzrośnie bezrobocie, zdrożeje żywność i leki, a potanieją markowe wina i cygara. Cymański co chwilę powtarzał: Odkryjemy prawdę o podatku liniowym! Musimy mówić to wszędzie. Im bardziej ta prawda będzie powtarzana, tym lepsze będą notowania PiS.

Źródło[edytuj]