XV Wieczór z Marketingiem

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
wtorek, 26 stycznia 2010
Polska
POL location map.svg

4 lutego 2010 r. w Katowicach, w siedzibie Wydziału Teologicznego ul. Jordana 18 po raz kolejny odbędzie się spotkanie w ramach Wieczorów z Marketingiem, podczas którego można zapoznać się z tajnikami działania marketingu i metodami, które sprawdzają się w praktyce.

Spotkanie będzie przebiegało pod hasłem Marketing imprezy masowej kulturalnej. Zaprezentowane zostaną wydarzenia i tendencje w przedsiębiorczości, marketingu, PR, biznesie, informatyce, gospodarce. Będą również przedstawione ważne dla branży publikacje książkowe i prasowe.

Wieczory z Marketingiem zaplanowane są także na 4 marca, 1 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca i 1 lipca bieżącego roku. Miejscem w jakim odbywają się zwykle Wieczory jest budynek Telewizji Katowice przy ul. Telewizyjnej 1. Organizatorem spotkania jest Śląskie Towarzystwo Marketingowe.

Program[edytuj]

18:00 - część główna

  • Marketing imprezy masowej kulturalnej i sportowej

Dyskusja z udziałem menedżerów firm i instytucji związanych z branżą szeroko rozumianej kultury i sportu,

  • Tezy - problemy dyskusji:
- jak dotrzeć z ofertą kulturalną do różnych grup mieszkańców Śląska?
- które kanały komunikacji marketingowej są najbardziej użyteczne?
- jak organizować komórkę marketingowo-promocyjną w instytucji kulturalnej, jak w przedsiębiorstwie związanym z tą branża?
- co (w dziedzinie kultury) jest ważniejsze PR czy marketing?
- jakie są szanse Katowic na tytuł europejskiej stolicy kultury?

Udział zapowiedzieli: Przemysław Smyczek, kierownik wydziału kultury Urzędu Marszałkowskiego, Tomasz Sobisz (Telewizja Polska SA), Adam Pawlicki (Stadion Śląski SA), Tomasz Szabelski (Stowarzyszenie Inicjatywa), Katarzyna Pryc (Kinoteatr Rialto), Bartek Szwedowski (Wirtualna Polska), Arkadiusz Sikora (fan muzyki heavy- metal, uczestnik licznych koncertów w Spodku), Artur Kurkiewicz (Śląskie Towarzystwo Marketingowe).

20:00 - część klubowa wieczoru

  • Coaching niezbędne narzędzie marketingowa, przykłady wykorzystania coachingu dla podniesienia efektywności zespołów handlowych, w przygotowywaniu wystąpień publicznych, przy negocjowaniu kontraktów.

Pokaz i ćwiczenia przygotowane przez Pracownię Coachingu.

Wstęp na wieczór jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja na stronie internetowej organizatorów.

Źródła[edytuj]