Prezentacja drużyn Eneco Tour 2007

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
środa, 22 sierpnia 2007


Lista zawodników startujących w Eneco Tour 2007:

Gerolsteiner GST[edytuj]

1. Markus Zberg
2. Oscar Gatto - wycofał się podczas 2 etapu.
3. Heinrich Haussler
4. David Kopp
5. Sven Krauss
6. Sebastian Lang
7. Marcel Strauss
8. Carlo Westphal

Discovery Channel Pro Cycling Team DSC[edytuj]

11. Yaroslav Popovych
12. Fumiyuki Beppu
13. Volodymyr Bileka
14. Steven Cummings
15. Vladimir Gusev
16. Gianni Meersman
17. Tomas Vaitkus
18. Brian Vandborg

Liquigas LIQ[edytuj]

21. Vincenzo Nibali
22. Francesco Chicchi - wycofał się podczas 5 etapu.
23. Enrico Gasparotto
24. Aleksandr Kuschynski
25. Roberto Petito - wycofał się podczas 5 etapu.
26. Manuel Quinziato
27. Alessandro Vanotti - wycofał się podczas 5 etapu.
28. Frederik Willems

Française des Jeux FDJ[edytuj]

31. Christophe Mengin
32. Ludovic Auger
33. Mickael Cherel
34. Christophe Detilloux - wycofał się podczas 1 etapu.
35. Johan Lindgren
36. Thierry Marichal
37. Fabrice Patanchon

Rabobank RAB[edytuj]

41. Thomas Dekker
42. Michael Boogerd
43. Graeme Brown
44. Juan Antonio Flecha Giannoni
45. Rick Flens
46. Mathew Hayman
47. Gerben Löwik
48. Leon Van Bon

Lampre-Fondital LAM[edytuj]

51. Alessandro Ballan
52. Fabio Baldato
53. Paolo Bossoni
54. Paolo Fornaciari
55. Enrico Franzoi - wycofał się podczas 5 etapu.
56. Roberto Longo
57. Daniele Righi

Quick Step - Innergetic QSI[edytuj]

61. Bram Tankink
62. Wilfried Cretskens
63. Steven De Jongh
64. Mauro Facci
65. Dmytro Grabovskyy
66. Sébastien Rosseler
67. Peter Van Petegem
68. Wouter Weylandt

Predictor-Lotto PRL[edytuj]

71. Robbie McEwen
72. Leif Hoste
73. Olivier Kaisen
74. Pieter Mertens
75. Fred Rodriguez
76. Greg Van Avermaet
77. Johan Van Summeren
78. Jurgen Van Den Broeck

Bouygues Telecom BTL[edytuj]

81. Anthony Geslin
82. Olivier Bonnaire
83. Pierre Drancourt
84. Yohann Gene
85. Saïd Haddou
86. Matthieu Sprick
87. Alexandre Pichot
88. Franck Renier

Team CSC CSC[edytuj]

91. Luke Roberts
92. Lars Ytting Bak
93. Matthew Harley Goss
94. Juan José Haedo
95. Allan Johansen
96. Kasper Klostergaard Larsen
97. Anders Lund
98. Martin Pedersen

T-Mobile Team TMO[edytuj]

101. Kim Kirchen
102. Mark Cavendish
103. Scott Davis - wycofał się podczas 4 etapu.
104. Roger Hammond
105. Adam Hansen - wycofał się podczas 4 etapu.
106. Gregory Henderson
107. Servais Knaven
108. Jakob Piil - wycofał się podczas 3 etapu.

Caisse d'Epargne CEI[edytuj]

111. José Ivan Gutierrez Palacios
112. Pablo Lastras Garcia
113. Alberto Losada Alguacil
114. Alexei Markov
115. Aitor Perez Arrieta
116. Francisco Perez Sanchez
117. Nicolas Portal
118. Vicente Reynes Mimo

Saunier Duval-Prodir SDV[edytuj]

121. David Millar
122. Raul Alarcon Garcia
123. Raivis Belohvosciks
124. Rubens Bertogliati
125. David Canada Gracia
126. Jesus Del Nero Montes
127. Jose Alberto Benitez Roman
128. Luciano André Pagliarini Mendonca

Credit Agricole C.A[edytuj]

131. Thor Hushovd
132. William Bonnet - wycofał się podczas 4 etapu.
133. Julian Dean - wycofał się podczas 3 etapu.
134. Jimmy Engoulvent
135. Sébastien Hinault
136. Mads Kaggestad
137. Benoît Poilvet

Cofidis, le Credit Par Telephone COF[edytuj]

141. Nick Nuyens
142. Hervé Duclos-Lassalle
143. Michiel Elijzen
144. Tyler Farrar
145. Frank Hoj
146. Staf Scheirlinckx
147. Tristan Valentin
148. Rik Verbrugghe

Ag2r Prevoyance A2R[edytuj]

151. Simon Gerrans
152. Julien Loubet
153. Laurent Mangel - wycofał się podczas 2 etapu.
155. Jean-Patrick Nazon
156. Stéphane Poulhies
157. Christophe Riblon
158. Nicolas Rousseau

Unibet.com UNI[edytuj]

161. Markus Eichler
162. Jimmy Casper
163. Arnaud Coyot
164. Gorik Gardeyn
165. Gustav Erik Larsson
166. Victor Hugo Pena Grisales
167. Matheus Pronk
168. Marco Zanotti

Team Milram MRM[edytuj]

171. Marcel Sieberg
172. Mirko Celestino
173. Alessandro Cortinovis
174. Andriy Grivko
175. Dennis Haueisen
176. Matej Jurco - wycofał się podczas 5 etapu.
177. Mirco Lorenzetto
178. Carlo Scognamiglio

Euskaltel-Euskadi EUS[edytuj]

181. Mikel Astarloza Chaurreau
182. Benat Albizuri Aransolo
183. Jorge Azanza Soto
184. Unai Etxebarria Arana
185. Aitor Galdos Alonso
186. Iban Mayoz
187. Ruben Perez Moreno
188. Joseba Zubeldia Agirre

Skil Shimano SKS[edytuj]

191. Maarten Tjallingii
192. Maarten Den Bakker
193. Floris Goesinnen
194. Paul Martens
195. Christoph Meschenmoser
196. Piet Rooijakkers
197. Kenny Van Hummel
198. Aart Vierhouten

Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen JAC[edytuj]

201. Niko Eeckhout
202. Koen Barbé
203. Steven Caethoven
204. Johan Coenen
205. Sven Renders
206. Tom Stubbe
207. Bart Van Heule
208. Frederik Veuchelen