Portal:Piłka nożna w Polsce/II liga (2006-2007)/Terminarz

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kolejka 1 - 28-30 lipca[edytuj]

- Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
30 lipca, 14:40
- Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
28 lipca, 20:00
- Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
29 lipca, 17:00
- Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
28 lipca, 20:00
- Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
30 lipca, 17:00
- Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
30 lipca, 17:00 w Gorzycach
- Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
29 lipca, 17:00
- Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
30 lipca, 19:00
- Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
(mecz przełożony na 11 października, 15:30)

Artykuły w Wikinews[edytuj]

Kolejka 2 - 4-5 sierpnia[edytuj]

 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 5 sierpnia, 18:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo
 5 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 4 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 5 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 4 sierpnia, 20:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 5 sierpnia
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 5 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 4 sierpnia, 19:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 (mecz przełożony na 15 sierpnia, 17:00)

Artykuły w Wikinews[edytuj]

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 11 sierpnia, 20:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 12 sierpnia, 16:00
 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 12 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 11 sierpnia, 20:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 13 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 11 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa


 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 12 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 12 sierpnia, 17:00

Artykuły w Wikinews[edytuj]

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia[edytuj]

 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 19 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 19 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo


 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 19 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 19 sierpnia
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 19 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 19 sierpnia, 17:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 19 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 18 sierpnia, 20:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 26 sierpnia, 16:00
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 26 sierpnia, 17:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 25 sierpnia, 20:00
 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 27 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 25 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom


 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 26 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 27 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30 sierpnia[edytuj]

 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 30 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała


 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 30 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo


 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 30 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 30 sierpnia, 17:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 30 sierpnia, 19:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 30 sierpnia, 20:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 2-3 września[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 2 września, 17:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 2 września, 19:00
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 1 września, 17:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 1 września, 19:00
 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 2 września
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 3 września, 17:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 2 września, 17:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 2 września, 17:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 2 września, 19:00

Kolejka 8 - 9-10 września[edytuj]

 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 9 września, 16:30
 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 9 września, 19:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała


 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 9 września, 17:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo
 9 września, 16:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 8 września, 19:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 8 września, 19:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 9 września, 17:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 9 września, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 września[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 16 września, 19:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 17 września, 16:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 15 września, 19:00
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 16 września, 16:00 w Gorzycach
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 17 września, 16:00
 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 16 września, 16:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 16 września, 16:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 15 września, 19:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole


Kolejka 10 - 23-24 września[edytuj]

 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 23 września, 16:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa


 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 23 września, 17:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 23 września, 15:30
 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 22 września, 18:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo
 22 września, 19:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 23 września, 16:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 23 września, 16:00 lub 24 września, 15:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 22 września, 19:00

Kolejka 11 - 30 września-1 października[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 1 października, 16:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 29 września, 19:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 30 września
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 30 września, 16:00
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 30 września, 16:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 30 września, 15:00
 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 29 września, 19:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław


 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 30 września, 18:00

Kolejka 12 - 7-8 października[edytuj]

 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 7 października, 16:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 7 października, 17:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 7 października, 14:30
 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 7 października, 18:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 6 października, 18:00
 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 7 października, 15:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo
 7 października, 15:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 7 października, 18:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 8 października, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 października[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 13 października, 19:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 14 października
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 14 października, 16:00
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 14 października, 15:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 14 października, 14:30
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 14 października, 18:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 14 października, 17:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 14 października, 15:00

Kolejka 14 - 21-22 października[edytuj]

 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 21 października, 15:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 21 października, 14:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 21 października, 18:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 20 października, 18:00
 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 21 października, 11:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 21 października, 15:00
 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 21 października, 18:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo
 22 października, 15:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 20 października, 19:00

Kolejka 15 - 28-29 października[edytuj]

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 28 października, 14:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 28 października, 14:00 lub o 15:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 28 października, 15:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz
 28 października, 14:30
 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 28 października, 18:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 28 października
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 28 października, 17:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 28 października, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 listopada[edytuj]

 -  Logo - Zagłębie Sosnowiec.gif Zagłębie Sosnowiec
 4 listopada, 13:00
 -  Logo - Śląsk Wrocław.gif Śląsk Wrocław
 4 listopada, 18:00
 -  Logo - Polonia Bytom.gif Polonia Bytom
 3 listopada, 17:00
 -  Logo - Odra Opole.gif Odra Opole
 4 listopada, 11:00
 -  Logo - Polonia Warszawa.gif Polonia Warszawa
 4 listopada, 13:00
 -  Logo - Górnik Polkowice.gif Górnik Polkowice
 4 listopada, 17:00
 -  Logo - Podbeskidzie Bielsko-Biała.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała
 5 listopada, 12:00
 -  Logo - Lechia Gdańsk.gif Lechia Gdańsk
 3 listopada, 19:00
 -  Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo


Kolejka 17 - 11-12 listopada[edytuj]

Logo - Unia Janikowo.gif Unia Janikowo

 -  Logo - Jagiellonia Białystok.gif Jagiellonia Białystok
 11 listopada, 12:00
 -  Logo - Stal Stalowa Wola.gif Stal Stalowa Wola
 11 listopada, 12:00
 -  Logo - Ruch Chorzów.gif Ruch Chorzów
 11 listopada, 13:00 lub 15:00
 -  Logo - Kmita Zabierzów.gif Kmita Zabierzów
 11 listopada, 18:00
 -  Logo - Zawisza Bydgoszcz.gif Zawisza Bydgoszcz


 -  Logo - ŁKS Łomża.gif ŁKS Łomża
 11 listopada, 16:00
 -  Logo - Miedź Legnica.gif Miedź Legnica
 11 listopada
 -  Logo - Piast Gliwice.gif Piast Gliwice
 11 listopada, 17:00
 -  Logo - KSZO Ostrowiec.gif KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 11 listopada, 13:00

Źródła[edytuj]

Zobacz też[edytuj]