Przejdź do zawartości

Marianna Schreiber i Monika Laskowska stoczą walkę w formule K-1 w ramach Clout MMA 3: Santa Clout

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
środa, 20 grudnia 2023
Marianna Schreiber (2023)

14 grudnia 2023 roku Marianna Schreiber poinformowała, że stoczy walkę w formule K-1 z Moniką Laskowską 29 grudnia 2023 roku podczas gali Clout MMA 3: Santa Clout.

Walka odbędzie się w formule K-1, w małych rękawicach na dystansie, 3 rundy po 3 minuty.

Walka odbędzie się 29 grudnia 2023 roku poczas gali Clout MMA 3: Santa Clout, która będzie miała miejsce w Poznaniu.

Kim jest Laskowska i Schreiber[edytuj | edytuj kod]

Monika Laskowska znana jest jako Najlepsza Polska Dziennikarka. Jest celebrytką i aktorką znana z takich seriali jak M jak Miłość, Prawo Agaty, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia czy Przyjaciółki. W Clout MMA debiutowała podczas pierwszej gali, 5 sierpnia 2023, w walce z Nikolą "Nikitą" Bielą.

Marianna Schreiber znana jest jako uczestniczka programu Top Model, założycielka partii Mam Dość 2023, dziennikarka internetowa i celebrytka, a także jako żona posła Prawa i Sprawiedliwości – Łukasz Schreibera.

Schreiber krytykowała poprzednią galę, przez co nazywana jest hipokrytką[edytuj | edytuj kod]

Marianna Schreiber w swoich mediach społecznościowych często krytykowała freak fighty, zwłaszcza ostatnią galę Clout MMA i walkę Nikity Magical i Gohy Magical. Schreiber apelowała o odwołanie gali, co odbywało w sierpniu 2023. Stąd wele osób było zdziwionych, że w grudniu ogłosiła udział na kolejnej gali.

W poście na Instagramie z dn. 14 grudnia 2023 roku napisała:

Najczęściej ważne decyzje w naszym życiu mają wiele motywów. Oczywiście mogłabym jak wiele osób walczących we freak fightach, tworzyć jakąś legendę, że „od dziecka kocham sporty walki, że potrzebny jest mi zastrzyk adrenaliny itd”, ale tak jak zawsze - CHCĘ BYĆ Z WAMI SZCZERA. Na pewno istotnym elementem (chyba tak jak dla wszystkich zawodników) jest czynnik finansowy, który spowodował, że zaczęłam o tym w ogóle myśleć na poważnie i który wydaje mi się mógł przeważyć. Byłabym hipokrytką, gdybym o tym nie wspomniała. Na pewno jednak rzeczą, która daje mi motywację do treningów i samej walki jest to, że naprawdę polubiłam ten sport i chciałabym się w nim sprawdzić w formule zawodniczej. Chciałabym również pokazać, że można być zawodnikiem tak zwanych gal freakowych i reprezentować sobą coś więcej niż tylko przekleństwa, groźby i wyzwiska. Tak jak do tej pory, czy to w Top Model czy to w mojej aktywności okołopolitycznej - zawsze dawałam z siebie 100% i mówiłam o swoich poglądach nawet jeżeli są one niepopularne i za które wielu z Was mnie nie lubi😉Tak samo uważam, że udział w tej gali będzie dla mnie szansą pokazania Wam swojego „ja”.

W odpowiedzi na zarzuty o hipokryzję Marianna Schreiber postanowiła stworzyć ankietę na FB, aby wybrano jej ksywkę. Do wyboru były trzy opcje Marianna, Hipokrytka albo Angel. Choć Schreiber prosiła, aby na tę drugą nie głosować, to właśnie hipokrytka zgromadziła 66% wszystkich głosów.

Marianna Scheiber 18 grudnia 2023 roku napisała, publikując wyniki:

Zawiedliście mnie. Nie stanęliście na wysokości zadania. Wybraliście mi ksywę do najbliższej walki. Co więcej, obiecałam Wam, że tak będę wywołana oraz zapisana na grafikach. Dzisiaj dowiem się, czy można jeszcze wprowadzić zmiany.

Tego samego dnia napisała, że nazwa pseudonimu została zaakceptowana i wystąpi pod pseudonimem Hipokrytka.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Źródła[edytuj | edytuj kod]