Przejdź do zawartości

Kierowca taksówki śmiertelnie potrącił kobietę w Białymstoku

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 23 listopada 2023

23 listopada 2023 roku na osiedlu Antoniuk w Białymstoku kierowca taksówki, potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Kobieta z powodu licznych obrażeń spowodowanych wypadkiem zmarła.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 listopada 2023 roku około godziny 22:00 przy ulicy Świętokrzyskiej na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. 37-letnia kobieta została portącona przez 49-letniego kierowcę pojazdu marki Peugot, który w momencie zdarzenia pracował jako taksówkarz. Kobieta zmarła na miejscu wypadku z powodu licznych obrażeń wywołanych zderzeniem z pojazdem.

Ulica z powodu zdarzenia została zablokowana w kierunku ulicy Antoniukowskiej przez kilka godzin. Na miejscu policja prowadziła czynności pod nadzorem prokuratora.

Jak informuje mł. asp. Malwina Trochimczuk z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji Białystok:

Wczoraj około godziny 22 na ul. Świętokrzyskiej doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przez 49-letniego kierowcę peugeota. Niestety, w wyniku potrącenia, 37-letnia piesza zginęła. Mężczyźnie została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Wiadomość z serwisu regionalnego województwa podlaskiego
Wikinews
Wikinews
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie podlaskim.

Zobacz także aktualne wydarzenia z Białegostoku, Suwałk i Łomży

Podlaskie
Podlaskie