Przejdź do zawartości

Jakub Wawrzyniak wygrał z Tomaszem Hajtą podczas gali Clout MMA 3

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 4 stycznia 2024


Jakub Wawrzyniak (2011)
Tomasz Hajto (2018)

29 grudnia 2023 roku poczas gali Clout MMA 3: Santa Clout odbyła się walka Jakuba Wawrzyniaka i Tomasza Hajty w formule K-1 w małych rękawicach. Jakub Wawrzyniak wygrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Dla Jakuba Wawrzyniaka był to debiut we freak fightach. Dla Tomasza Hajty była druga walka w Clout MMA i freak fightach, ale pierwsza w formule K-1 – w sierpniu został znoukatowany przez Zbigniewa Bartmana, podczas walki w formule MMA.

Przebieg walki

[edytuj | edytuj kod]

Po niecałej minucie walki Hajto padł na matę, gdyż został przypadkowo trafiony palcem w oko. Przerwa trwała długo, gdyż Hajto musiał dojść do siebie. Wawrzyniak przeprosił za nieczyste zagranie i walkę wznowiono, po czym Hajto ruszył do ataku.

Wymiana ciosów została przerwana, gdy Wawrzyniak powalił jednym z ciosów swojego rywala na ziemię. Hajto jednak był w stanie kontynuować walkę.

Druga runda zaczęła się źle dla Hajty, właściwie po kilku sekundach był już liczony. Po drugim liczeniu sędzia przerwał walkę. Wawrzyniak wygrał przez techniczny nokaut.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]