Dyskusja wikireportera:Tsca

  Z Wikinews, wolnego źródła informacji.

  Hej! Jak umieszczasz gdziekolwiek {{ek}}, to napisz to tez w komentarzu edycji - ulatwi to co niektorym prace :) Sebastian Nanek 07:55, 26 cze 2005 (UTC)

  Guardian

  Witaj, Czy możesz wyjaśnić tą edycję [1]z opisem zmian "(revert - dodanie drugiego zdjęcia było przedyskutowane na irc, aby zwiększyć neutralność hasła (ilustracja dla obu opinii))" ? Czy aby o kształcie haseł nie powinno się dyskutować w dyskusji artykułu, a nie za plecami? Na czym polega zwiększenie neutralności zdjęciem dwóch gejów w intymnej sytuacji? --Mika 17:03, 13 lip 2007 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

  Dzięki za zaproszenie na IRC.. unikam tego jak ognia.. kiedyś się na siedziałem już na tym ;-) Odnośnie głosowania PUA jest to moja opinia, której nie zamierzam zmieniać. Praktycznie każdy artykuł dotyczący tematyki homoseksualnej był w stanie wojny z nią. Zapraszam do przeglądnięcia historii moich zmian + dyskusji. Jest to o tyle smutne, gdyz jednocześnie widze jaki wikireporterka ma duży wkład w rozwój pl.wikinews. Nie mniej uprawnienia administratora w jej rękach widze bardzo czarno.... to praktycznie będzie ban czy blokowanie artów dla innych mających odmienne poglądy od niej po jej modyfikacjach artykułów jak np. [2] z opisem "zdjęcie ma być".
  Odnośnie nowego zdjęcia napisałeś "Dołożenie zdjęcia o wydźwięku pozytywnym neutralizuje wymowę całości".
  • jest to intymne zdjęcie z sypialni i według mnie nie ma sie nijak do artykułu, co według Ciebie ma pokazywać czy udowadniać? że geje moga sobie leżeć w łóżku i czytać wspólnie gazetę?
  • patrząc na inne zdjęcia autora i jednoczesnie osoby z tego zdjęcia to raczej nie było robione w Polsce [3] pomimo polskiej gazety...
  Pozdrowienia, --Mika 20:05, 13 lip 2007 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

  Przkierowania

  Hmm... Istnieje linkowanie z zewnątrz? Gdzie to można sprawdzić, jeśli można wiedzieć? W linkujących nic nie ma, ale może się mylę. Mogę odtworzyć. Ale zastanawia mnie to, czy takie rediry powinny istnieć... Zawierają przecież błąd... Pozdrawiam! Yves6 01:49, 11 sty 2009 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

  Flaga bota, którego jesteś operatorem, może zostać odebrana

  PL: Cześć! W Kawiarence projektu trwa dyskusja na temat odebrania uprawnień wszystkim botom, które były nieaktywne od ponad roku.

  Na liście botów przekraczających limit dopuszczalnej nieaktywności znajduje się również Twój bot. Jeżeli chcesz zachować uprawnienia swojego bota, powinieneś poinformować o tym społeczność Wikinews na odpowiedniej stronie projektu (w języku polskim lub angielskim) oraz przedstawić przynajmniej przybliżoną datę wznowienia prac Twojego bota.

  Jeżeli jednak jesteś pewien, że Twój bot nie będzie dłużej aktywny w tym projekcie, możesz nas o tym powiadomić albo zignorować tę wiadomość. Wówczas uprawnienia zostaną odebrane.

  Pozdrawiam,

  --Fan Formuły 1 (dyskusja) 18:05, 20 sty 2022 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]
  EN: Hi! There is an ongoing discussion in the project village pump about removing permissions of all bots that have been inactive for over a year.

  Your bot is also on the list of bots that have exceeded the limit of permissible inactivity. If you want to keep the permissions of your bot, you should inform the Wikinews community about it on the relevant project page (in Polish or English) and provide at least the approximate date of your bot’s return.

  However, if you are sure that your bot will no longer be active in this project, you can let us know or ignore this message. Then the permissions will be removed.

  Best regards,

  --Fan Formuły 1 (dyskusja) 18:05, 20 sty 2022 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]