Dyskusja Wikinews:Wikireporterzy/Kontakt

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Numer telefonu i inne zmiany w tabeli[edytuj]

Czy nie sądzicie, że tak duża liczba komunikatorów nie jest potrzebna? Nikt nie używa AQQ. Pozostałe kanały też chyba nie są wszystkie obsługiwane przez deklarujących? Natomiast w wypadku konieczności szybkiego kontaktu z Wikireporterem przydałaby się kolumna z telefonem. Jak znajdę czas postaram się zweryfikować komunikację z Wikireporterami, prawdopodobnie w tej tabeli jest kilku nieaktywnych reporterów. Strona dość mało wyeksponowana w Wikinews, ale żeby to poprawić trzeba najpierw doprowadzić ją do porządku, Postaram się tym zająć. Jak będę gotów wrzucę temat do kawiarenki. Borys Kozielski (dyskusja) 18:27, 1 paź 2014 (CEST)

Proponuję tu przenieść dyskusję na temat tej tabeli z kawiarenki.

Właśnie napisałem do wszystkich wikireporterów na adresy, które podali. 7 z nich od razu się odbiło z informacją o tym, że nie ma takiego adresu. Borys Kozielski (dyskusja) 19:20, 2 paź 2014 (CEST)

Dodałem numer telefonu i usunąłem AQQ, z którego nikt nie korzysta. Wypadałoby sprawdzić pozostałe komunikatory. Czy np. MSN, Yahoo, Tlen, jabber i ICQ nie są martwe. Borys Kozielski (dyskusja) 19:41, 2 paź 2014 (CEST)

Kolejne 2 adresy po 4 próbach dostarczenia wiadomości zniknęłi z tabelki. Usuwam też pola nieużywanych komunikatorów. Borys Kozielski (dyskusja) 21:06, 5 paź 2014 (CEST)