Przejdź do zawartości

2022-01-29: Jason Momoa dołącza do rodziny "Szybkich i wściekłych"

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
sobota, 29 stycznia 2022

29 stycznia 2022 roku filmaster.com poinformował, że Jason Momoa dołączył do obsady 10 części "Szybkich i wściekłych" która ma pojawić się w kinach 19 maja przyszłego roku.

"Szybcy i wściekli" towarzyszą nam na ekranie od ponad dwóch dekad. Coś co zaczynało się jako filmy akcji skoncentrowane wokół nielegalnych wyścigów samochodowych, ewoluowało do potężnych widowisk rozgrywających się na całej Ziemi (i nie tylko). Co ciekawe ta metamorfoza nie spowodowała nagłej utraty fanów i seria nadal cieszy się popularnością. Mimo to, twórcy zapowiedzieli, że czekają nas jeszcze dwa filmy z głównej serii, a następnie możemy liczyć jedynie na spin-offy.

W dziesiątce, którą wyreżyseruje Justin Li, który do tej pory nakręcił 5 filmów z cyklu, pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Jason Momoa. Trzeba przyznać, że aparycją i charyzmą aktor wpisuje się w "rodzinę", w której znaleźli się już wcześniej m.in. Vin Diesel czy Dwayne Johnson.

Do tej pory szczegóły dotyczące roli, a także fabuły "dziesiątki" są trzymane w ścisłej tajemnicy. Wiemy, że w tej odsłonie na ekranie nie zobaczymy wspomnianego Johnsona. Wszystko ze względu na konflikt między "The Rockiem" a Vin Dieselem.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]
Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Jason Momoa dołącza do rodziny "Szybkich i wściekłych"”, którego autorem jest newsy, opublikowanego w serwisie Filmaster na licencji CC-BY 2.5 (więcej informacji).