Przejdź do zawartości

2022-01-28: Josepha Gordon-Levitt i Uma Thurman w zwiastunie serialu o kulisach powstania Ubera

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 28 stycznia 2022

27 stycznia 2022 roku na kanale YouTube Showtime pokazał nowy zwiastun „Super Pumped: The Battle for Uber”. Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na Showtime w niedzielę, 27 lutego.

„Super Pumped: The Battle for Uber” to pierwszy sezon antologii o gigantach z Doliny Krzemowej, które zmieniły świat.

W tym sezonie twórcy skupili się na historii bohatera granego przez Josepha Gordona-Levitta, czyli dyrektora generalnego Ubera - Travisa Kalanicka.

Scenariusz „Super Pumped: The Battle for Uber” powstał w oparciu na bestsellerze o tym samym tytule autorstwa Mike'a Isaaca.

Na ekranie oprócz Gordona-Levitta, zobaczymy także Umę Thurman i Kyle’a Chandlera. W obsadzie serialu znaleźli się także Hank Azaria, Elisabeth Shue, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt, Virginia Kull, Amanda Brooks, Annie Chang, Erinn Ruth, Mishka Thébaud, Babak Tafti, Darren Pettie, Noah Weisberg, Mark Gessner , Kerry Bishé i Joel Kelley Dauten.

Oficjalny opis „Super Pumped: The Battle for Uber”:

Serial opowiada historię jednego z najbardziej udanych i najbardziej niszczycielskich jednorożców w Dolinie Krzemowej, Ubera. Skupiając się Kalanicku (Gordon-Levitt) i jego czasami burzliwych relacjach z mentorem Gurleyem (Chandler), serial Showtime zabierze nas na przejażdżkę kolejką górską tej firmy transportowej, ucieleśniającej wzloty i upadki Doliny Krzemowej. Nawet pośród radykalnych wstrząsów wywołanych w globalnej stolicy technologii, Uber wyróżnia się zarówno jako cud, jak i przestroga, tocząca wewnętrzne i zewnętrzne bitwy, które mają nieprzewidywalne konsekwencje.


Źródła[edytuj | edytuj kod]

Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Josepha Gordon-Levitt i Uma Thurman w zwiastunie serialu o kulisach powstania Ubera”, którego autorem jest newsy, opublikowanego w serwisie Filmaster na licencji CC-BY 2.5 (więcej informacji).

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]