Przejdź do zawartości

2022-01-26: Jake Gyllenhaal jako król złodziei w "Cut and Run"

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
środa, 26 stycznia 2022

26 stycznia 2021 roku serwis filmaster.com za collider.com podał że Jake Gyllenhaal zagra główną rolę w filmie "Cut and Run". Aktor wcieli się w przywódcę grupy złodziei, którzy okradają jachty. Gyllenhaal zajmie się także produkcją.

Niedługo zobaczymy go w "Ambulansie", a tymczasem aktor przyjął główną rolę w kolejnej sensacyjnej przygodnie "Cut and Run". Tym razem wcieli się w przywódcę gangu złodziei, którzy okradają jachty bogatych ludzi, a gdy muszą - uciekają na "super szybkich" motorówkach.

Gyllenhaal zajmie także rolę producenta. John Glenn, który ma w swoim dorobku takie filmy jak "Eagle Eye", "Law Abiding Citizen" oraz serial telewizyjny "SEAL Team", jest autorem scenariusza i producentem.

Choć nie ma jeszcze żadnych informacji o "Cut and Run", w tym o obsadzie czy dacie premiery, filmu możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Jake Gyllenhaal jako król złodziei w "Cut and Run"”, którego autorem jest newsy, opublikowanego w serwisie Filmaster na licencji CC-BY 2.5 (więcej informacji).