Przejdź do zawartości

2021-09-17: Śmiertelny wypadek w Hucinie k. Kolbuszowej. Mężczyzna uderzył w przepust

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 17 września 2021

15 września 2021 roku około godz. 15:00, dyżurny policji w Kolbuszowej został poinformowany o ujawnieniu w rowie, przy drodze relacji Hucina - Niwiska, ciała mężczyzny. Obok niego znajdował się motorower simson. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, obecny był też prokurator.

W trakcie wykonywanych czynności, funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłego mężczyzny. To 46-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, którego zaginięcie kilka godzin wcześniej, zgłosiła jego partnerka. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna miał we wtorek wieczorem wyjechać z domu motorowerem do swojego znajomego. Gdy nie wrócił na noc, zaniepokojona kobieta zdecydowała się zgłosić to Policji. Leżącego w rowie mężczyznę i jego pojazd, zauważył przypadkowy świadek

— kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej., Korso Kolbuszowskie

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu wypełnionego wodą i uderzył w przepust.

Motorower zabezpieczono na policyjnym parkingu. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

W sprawie trwają dalsze czynności.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Kolbuszowska policja o tragedii w gminie Niwiska”, którego autorem jest Bartosz Posłuszny, opublikowanego w serwisie korsokolbuszowskie.pl na licencji CC-BY 4.0 (więcej informacji).
Wiadomość z serwisu regionalnego województwa podkarpackiego
Wikinews
Wikinews
Podkarpackie
Podkarpackie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie podkarpackim.

Zobacz także aktualne wydarzenia z: Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, Krosna, Sanoka
pozostałych miejscowości