Przejdź do zawartości

2021-07-31: Śmiertelny wypadek w Lutczy

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
sobota, 31 lipca 2021

31 lipca 2021 roku po godz. 9:00 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze krajowej z Sanoka do Rzeszowa w miejscowości Lutcza.

Policjanci ze Strzyżowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś w Lutczy. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, zginął kierowca citroena.

Dziś po godz. 9, policjanci ze Strzyżowa otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Lutczy, na drodze krajowej nr 19. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierowca citroena zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki daf.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca citroena. Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy - Lutcza, Godowa, Strzyżów, Czudec i Babicę. Utrudnienia mogą potrwać do południa.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]
Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Śmiertelny wypadek w Lutczy. Droga jest całkowicie zablokowana!”, którego autorem jest MK, opublikowanego w serwisie korso24.pl na licencji CC-BY 4.0 (więcej informacji).
Wiadomość z serwisu regionalnego województwa podkarpackiego
Wikinews
Wikinews
Podkarpackie
Podkarpackie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie podkarpackim.

Zobacz także aktualne wydarzenia z: Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, Krosna, Sanoka
pozostałych miejscowości