Przejdź do zawartości

2021-04-22: III liga gr. 4 2020/2021: Chełmianka Chełm - Wisła Puławy 0:0

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 22 kwietnia 2021

21 kwietnia 2021 roku Chełmianka Chełm zremisowała w meczu gr. 4 III ligi na własnym boisku z Wisłą Puławy w zaległym meczu, spowodowanym 4 przypadkami COVID-19 w zespole gości.

To pierwszy mecz, kiedy Wisła straciła punkty po przerwie wiosennej. W pierwszej połowie to Wisła miała więcej okazji. W 15. minucie pomylił się Krystian Puton, który nie trafił do pustej bramki. W 22. minucie Adrian Paluchowski, najlepszy strzelec grupy 4. trzeciej ligi, trafił w słupek. Pod koniec 1. połowy w gospodarze mogli trafić, ale i oni zmarnowali okazję. Po pierwszej połowie piłkarze Chełmianki mogli wykorzystać rzut karny, ale Piotr Owczarzak wyczuł intencje strzelającego Aleksieja Pritulaka. Potem każda z drużyn miała swoje okazje, ale nie wykorzystała żadnej z nich.

Pomimo tego, iż Wisła straciła pierwsze punkty w sezonie, to powiększyła przewagę nad Sokołem Sieniawa, który przegrał z Lewartem Lubartów 0:1. A Wisła ma jeszcze 2 zaległe spotkania. W niedzielę zagra z KSem Wiązownica, który również został przełożony ze względu na koronawirusa. W niekreślonym jeszcze terminie Wisła zagra także z Siarką Tarnobrzeg. Mecz został odwołany z powodu warunków atmosferycznych.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]
Wiadomość z serwisu regionalnego województwa lubelskiego
Wikinews
Wikinews
Lubelskie
Lubelskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie lubelskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Lublina, Białej Podlaskiej, Biłgoraja, Chełma, Kraśnika, Puław, Zamościa
i pozostałych miejscowości