2017-05-25: Spotkanie fascynatów IT i nowych technologii w Słupsku

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 25 maja 2017
Słupsk

Miłośnicy nowych technologii spotykają 25 maja 2017 roku o godzinie 18:00, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

Na najbliższym wydarzeniu, między innymi, pojawi się temat związany ze skalowalnością i optymalizacja rozwiązań serwerowych dla 100 tys. użytkowników. Poznamy jak zdobywać potencjalnych klientów przez stronę www, oraz dowiemy się jak tworzyć wizualizacje 3D.

W programie każdego z eventów znajdują się trzy 20-25 minutowe prelekcje.

Prelegentem może zostać każdy – wystarczy zgłosić temat do organizatorów i przebrnąć przez proces weryfikacji. Tematyka zgłaszanych prelekcji, choć w swojej dowolności ma bardzo szerokie spektrum, powinna być związana z branżą IT i/lub z biznesem IT.

Po każdym z wykładów pojawia się czas na pytania od publiczności (ok. 5 min). Organizatorzy przeznaczyli również 15 minut po zakończeniu wszystkich prelekcji na tzw. LIGHTENING TALKS – nie dłuższe niż 3 minuty, pojedyncze ogłoszenie lub informacja.

Żeby zarezerwować trzyminutowe wystąpienie wystarczy zgłosić chęć do organizatorów już w trakcie samej imprezy. Zwieńczeniem całości jest NETWORKING – czyli czas na swobodniejszą wymianę myśli, doprecyzowanie i zadawanie szczegółowych pytań oraz nawiązywanie nowych kontaktów.

Spotkania SPARKcamp są darmowe i mają charakter otwarty. Rejestracja ułatwia nam jedynie organizację spotkań oraz upoważnia każdą zarejestrowaną osobę do odebrania gadżetu ufundowanego przez naszego sponsora!

Organizatorami najbliższego wydarzenia w Słupsku jest zespół SPARKcamp’a z Koszalina, a Partnerami są: Słupski Inkubator Technologiczny, Urząd Miejski w Słupsku, Akademia Pomorska w Słupsku

Źródła[edytuj | edytuj kod]