Przejdź do zawartości

2017-04-23: Mecz futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław vs Swarco Raiders zainaugurował otwarcie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu po remoncie

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
sobota, 22 kwietnia 2017
Wrocław

Mecz futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław vs Swarco Raiders zainaugurował otwarcie po remoncie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

W dniu 22 kwietnia 2017 roku na Stadionie Olimpijskim został rozegrany mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy wrocławską drużyną mistrzem Polski i Europy Panthers Wrocław a austriacką drużyną Swarco Raiders Tirol. Mecz został zorganizowany na inaugurację Stadionu Olimpijskiego po trwającym w latach 2015-2017 remoncie kapitalnym przed World Games 2017.

W pierwszej kwarcie dominowała drużyna wrocławska (dwa przyłożenia, wynik końcowy 13:3), jednakże w drugiej kwarcie drużyna austriacka zdołała odrobić straty i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:24. Trzecia kwarta również należała do drużyny austriackiej i pomimo wyrównanje czwartej kwarty mecz ostatecznie został przegrany przez Panthers Wrocław 20:33. W trakcie meczu zostało kontuzjowanych trzech zawodników, dwóch z drużyny Swarco Raiders Tirol i jeden z drużyny Panthers Wrocław z numerem 5. Na widowni zgodnie ze stroną na Facebooku Panthers Wrocław zgromadziło się 3000 widzów.

Fotorelacja[edytuj | edytuj kod]

Źródła[edytuj | edytuj kod]


Wiadomość z serwisu regionalnego województwa dolnośląskiego
Wikinews
Wikinews
Dolnośląskie
Dolnośląskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie dolnośląskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Wrocławia | Legnicy | Wałbrzycha | Jeleniej Góry | pozostałych miejscowości