2012-05-20: 24-25 maja 2012: Regionalna Konferencja Mediów Obywatelskich w Elblągu

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
niedziela, 20 maja 2012

Czy wystarczy prowadzić profil na portalu społecznościowym, by móc nazwać się mediami obywatelskimi? A może chodzi o coś zupełnie innego? Tego m.in. będzie można się dowiedzieć już za tydzień (24 i 25 maja 2012) na regionalnej konferencji w Elblągu. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do poniedziałku 21 maja.

Regionalna Konferencja Mediów Obywatelskich odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 roku. Do dyskusji w ciągu tych dwóch dni zaproszeni zostali medioznawcy, naukowcy i dziennikarze z Elbląga, Krakowa, Olsztyna i Warszawy. Konferencja będzie też okazją dla organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego do wzięcia udziału w seminariach i warsztatach – jest to ważne dla tych, którym w codziennej pracy zależy na skutecznym dotarciu do swoich odbiorców i dobrej promocji.

Informacje dotyczące konferencji - w tym program i formularz zgłoszeniowy - dostępne są na stronie www.eswip.pl. Uczestnikom wydarzenia organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja włącznie. Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Komunikuj się skutecznie! (…)” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu inicjatyw Obywatelskich i przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Wydarzenie odbędzie się patronatem Europejskiej Sieci Mediów Obywatelskich Youth4Media, Telewizji Obywatelskiej i regionalnego serwisu organizacji pozarządowych wim.ngo.pl.

Źródła[edytuj | edytuj kod]