Przejdź do zawartości

2011-03-11: W Warszawie odbędzie się druga edycja EduCampu

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 11 marca 2011

24 marca w Warszawie o godzinie 18:00 stratuje drugi EduCamp. Jest to seria spotkań, na których ludzie nauki, biznesu, edukacji i nowych mediów, dyskutują o pomysłach, które realizują, zmieniając edukację, szkolenia i sposoby uczenia się. EduCamp przeznaczony jest dla osób, którzy są przekonani, że edukacja musi się zmieniać oraz wierzą, że jest to możliwe i wiedzą, jak ro zrobić.

Hasło przewodnie dla drugiej edycji EduCamp-a to “Edukacja Nauka Biznes”. Sporo miejsca przewiduje się na dyskusje, czego uczy nas przeszłość i czego wypatrywać w przyszłości, gdzie szukać wzajemnych pól współpracy oraz jak się wzajemnie inspirować i motywować do podejmowania wspólnych działań.

Rejestracja jest otwarta. Wystąpienia można zgłaszać do 12 marca. Warszawski EduCamp jest organizowany przez Piotra Peszko we współpracy z Fundacją Instytut Nowoczesnej Edukacji.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „EduCamp Warszawa”, którego autorem jest Karolinę Grodecką, opublikowanego w serwisie Koalicji Otwartej Edukacji (więcej informacji).
Wiadomość z serwisu regionalnego województwa mazowieckiego
Wikinews
Wikinews
Mazowieckie
Mazowieckie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie mazowieckim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Warszawy i Płocka
pozostałych miejscowości