Przejdź do zawartości

2010-01-22: Gala VIVA Comet 2010

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 22 stycznia 2010

VIVA Polska, telewizja muzyczna ponownie wręczy swoje nagrody muzyczne - VIVA Comet.

Trzecia edycja Viva Comet odbędzie się 25 lutego 2010 r. w Hali EXPO XXI w Warszawie. Podczas ceremonii nagrodzeni zostaną najlepsi artyści minionych kilkunastu miesięcy polskiej sceny muzycznej. Na żywo wystąpią najpopularniejsi wykonawcy. Nagrody wręczy plejada celebrytów polskiego show biznesu. Relacja na żywo w VIVA Polska 25 lutego o godz. 20:00.

Natomiast 25 stycznia wystartuje strona internetowa Viva Comet, gdzie widzowie będą mogli oddawać głosy na swoich ulubionych wykonawców. Wtedy też ogłoszone zostaną nominacje do nagród.

Viva Comet 2010 to pierwszy ze wspólnych projektów Miasta Stołecznego Warszawa i MTV Networks Polska. W ramach współpracy, w trakcie Viva Comet 2010 pojawią się nawiązania do twórczości Fryderyka Chopina, którego 200. rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku. Specjalnie na potrzeby ceremonii, duet DJski Kalwi i Remi skomponuje oprawę muzyczną, w której wykorzystane zostaną fragmenty utworów kompozytora. Będzie ona również dostępna jako dzwonek na komórkę. Z kolei raperzy Sokół i Pono stworzą specjalny utwór, dedykowany Chopinowi, który wykonają premierowo podczas ceremonii.

Źródła[edytuj | edytuj kod]